Wesela

Wesele w Białym Namiocie

W Białym Namiocie organizujemy wesela na maksymalnie 100 osób. Sala ma powierzchnię 200m2, a dookoła znajduje się duży ogrodzony teren z placem zabaw dla dzieci i strefą relaksu. Posiadamy prostokątne sześcioosobowe stoły, a ich dekoracja (obrusy, pokrowce na krzesła, serwetki, świece) wliczona jest w cenę wynajmu. Do dyspozycji dostępna jest także ścianka (drewniany stelaż obity białym materiałem i podświetlony lampkami) o wymiarach 2m x 2m, do postawienia w tle za Parą Młodą.

Nasze menu to sprawdzone, tradycyjne propozycje, które wypróbowało już wielu Gości. Potrawy przygotowujemy z dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa propozycje i życzenia. Zapewniamy pełną obsługę kelnerską. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Menu. Zapraszamy także do obejrzenia całej Galerii zdjęć.

namiot weselny sala dekoracje

Stół wiejski

W naszej ofercie weselnej znajduje się stylizowany stół wiejski ze strzechą, który wypełniamy swojskimi wędlinami i kiełbasami od lokalnych producentów, własnoręcznie robionym smalcem, śledzikami w occie, wędzonymi rybami, ogórkami kiszonymi oraz marynowanymi grzybkami. Posiadamy także beczułki na bimber oraz nalewki (czy inny tego typu alkohol), dostarczone przez Klientów.

Koszt stołu wiejskiego to 35zł/osobę, przy minimalnym zamówieniu na 50 osób. Szczegółowe informacje dotyczące zawartości stołu wiejskiego znajdziesz tutaj.

Altana na ślub plenerowy

Posiadamy stylową altankę, którą można wynająć na plenerowy ślub. Altanka jest drewniana, z możliwością nałożenia materiałowego dachu chroniącego przed deszczem. Do kompletu biały stół, krzesła dla urzędnika, Pary Młodej oraz świadków, biały materiał na każdą z nóg altanki, drewniane stopnie do ułożenia w piasku, a także białe donice do dekoracji kwiatowych. Całą konstrukcję przewieziemy w dowolne miejsce wskazane przez Parę Młodą. Istnieje też możliwość zaaranżowania altany na terenie naszego obiektu, w okolicy Namiotu.

Koszt wypożyczenia altany z akcesoriami to 1000zł. Zdjęcia poniżej pokazują aranżację altany na plaży Stilo. Więcej fotografii znajdziesz w Galerii.

Noclegi dla Gości Weselnych

Gościom weselnym oferujemy noclegi w Leśnej Oazie – sześcioosobowych domkach do wynajęcia. Posiadamy 6 domków z tarasami, każdy z wyposażoną kuchnią, salonem z kominkiem, dwoma niezależnymi sypialniami oraz łazienką. Domki znajdują się zaraz obok Namiotu, a bliskość noclegu jest ogromną wygodą dla Gości. Cena za wynajęcie domku to 250 – 300zł/dobę, w zależności od terminu. Przy większej ilości Gości polecamy także zaprzyjaźniony obiekt Słoneczna Przystań, który znajduje się naprzeciwko namiotu (dodatkowe 6 sześcioosobowych domków). Więcej informacji dotyczących noclegów w Leśnej Oazie na stronie www.lesnaoazasasino.pl.

Zobacz, jak może wyglądać Twoje wesele!